INNE BLOGI

INSPIRACJE Z CAŁEGO ŚWIATA

Inspiracja to element niezbędny dla inicjatywy, przedsięwzięcia, wyjścia poza schemat, spróbowania czegoś nowego… To, co robią inni ludzie może być motorem napędowym naszego rozwoju. Bierzmy od siebie dobry przykład, inspirujmy się nawzajem! To jest piękne i wprawia świat w ruch 🙂 Poniżej przedstawiamy strony internetowe, które emitują dobrą energię. Z pewnością jest ich o wiele więcej, wymieniamy nasze ulubione (kolejność przypadkowa).

Te strony regularnie czytamy:

→ Dalekie wyprawy:

→ NAMIOT NASZ DOM,

czyli wspaniała przygoda dookoła świata. Mnóstwo pięknych zdjęć, dobrego humoru, filmów z różnych zakątków świata i emocji – bo oni wciąż są w drodze 🙂

→ OUTLAND

wyprawy po bezdrożach ujęte w pięknych fotografiach i ciekawych relacjach. OUTLAND zawsze zabiera w inny świat!

→ NASZYMI DROGAMI,

a więc drogami Ameryki Północnej i Środkowej. O przyrodzie, ludziach, mentalności. Zawsze z barwnymi fotografiami, zawsze z refleksją nad mijaną drogą.

→ VOYAGEURS VAGABONDS

troje przyjaciół zarażających doskonałym humorem i tryskających energią. Pozytywny przekaz, zwariowane pomysły 🙂 Na nich po prostu chce się patrzeć 🙂

→ TANLINES FOR TWO,

a więc podróże jako niekonwencjonalny styl życia. Przemyślenia, wnioski, rozwój osobisty. Wszystko dzięki byciu w drodze.

→ COLORADO ON THE ROAD

człowiek petarda. Niesamowicie inspirujący oraz motywujący blog. Do tego świetne zdjęcia. Trudno się oderwać 🙂

→ PEDALEANDO SUENOS

bardzo pozytywni ludzie z bardzo obładowanymi rowerami dzielą się swoją radością z bycia w drodze!

→ Wyprawy i wycieczki po Polsce, po sąsiedzku:

→ ROWEROWY KRAJ,

czyli przesympatyczne przygody z Polski i innych krajów Środkowej Europy. Zawsze z humorem, zawsze ciekawie. Na tej stronie nigdy się nie nudzimy 🙂

→ ROWEREM NA RYMPAŁ,

a więc relacje z Polski, zza miedzy, z sąsiedniej gminy, sąsiedniego powiatu. Ciekawostki historyczno-architektoniczne. Po prostu wsiądź i jedź – ROWEREM NA RYMPAŁ pokazuje, że wszędzie może być ciekawie. Wystarczy chcieć się ruszyć!

→ ROWEROWNIK

bardzo przyjemne relacje z bardzo fajnych wyjazdów. Do tego duży nakład motywacji, bo ROWEROWNIK lubi wyznaczać sobie rowerowe cele. I zdaje się, że jeszcze bardziej lubi je realizować 🙂 Trzymając kciuki łatwo się zainspirować!

Reklamy